Base Rack ARB Imperiaal 2995X1445 Volkswagen T6

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/3742/image_1920?unique=e22ed3c InStock

EAN: 6097248974976

€ 2.387,20 excl. BTW
€ 2.888,51 incl. BTW 2387.2000000000003 EUR € 2.387,20 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Volkswagen
Model: T6
  • Merk
  • Model

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Volkswagen T6 2015 2019

ARB Base Rack

Make it your own

Ultragestroomlijnd, met een superlaag montageprofiel en lichtgewicht ontwerp, biedt het BASE Rack ongeëvenaarde eenvoud, flexibiliteit en personalisering in uw dakdragerset-up. Het BASE Rack zet een nieuwe standaard in sterkte en integratie en bevat een revolutionair zwaluwstaartmontagesysteem dat het bevestigen en verwijderen van ladingen en accessoires eenvoudiger, sneller en gemakkelijker maakt.

Kracht ontmoet stijl

Het BASE Rack is volledig gelast uit geëxtrudeerd aluminium met een dwarsbalkontwerp, waardoor er geen ondersteunend subframe nodig is en het onder belasting niet doorbuigt. Elke interne en perimeterbalk is gemaakt van één naadloos geëxtrudeerd aluminium kokerstuk met interne verstevigingen voor extra sterkte.
Dankzij de superieure sterkte-eigenschappen kan het rek zo dicht bij de daklijn van het voertuig worden gemonteerd.

Kenmerken:

  • Lichtgewicht, geëxtrudeerde aluminium dwarsbalkformatie
  • De zwaluwstaartvormige extrusie strekt zich uit over de volledige omtrek van het BASE Rack en langs elke rand van de interne balken voor eindeloze montage- en bevestigingsopties
  • Het ontwerp met dwarsbalken biedt een beter laadplatform voor een veelzijdiger ladingaanbod, met name lange, dunne voorwerpen zoals hout.
  • Volledig gelaste constructie voor superieure sterkte en stijfheid
  • Compatibel met bestaande T-Slot accessoires - extra adapters afzonderlijk verkrijgbaar.

Dit product past bij de volgende voertuigen:

T6 Transporter 2015 - 2019
  L1H1L2H1L2H2
AWielbasis (mm)300034003400
BLengte overhang (mm)993993993
CTotale lengte (mm)490453045304
DLengte laadruim (mm)257228722872
EBreedte laadruim (mm)170017001700
FBreedte tussen wielkasten (mm)124412441244
GHoogte laadruimte (mm)141014101940
HVoertuig hoogte (mm)199019902477