Middenconsole Fiat Talento 2016 - 2020

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/144/image_1920?unique=483be5c InStock

EAN:

€ 245,39 excl. BTW
€ 296,92 incl. BTW 245.39000000000001 EUR € 245,39 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Fiat
Model: Talento
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Fiat Talento 2016 2020

Middenconsole Fiat Talento

Extra opbergruimte voor jouw Fiat Talento nodig? Bestel een middenconsole op Orion Automotive en creëer meer opbergruimte in de cabine. De middenconsoles in ons assortiment hebben een zwarte kleur zodat ze perfect in de Fiat Talento cabine passen.

Kunststof middenconsole

Vind je beveiliging van kostbare bezittingen belangrijk? Dan is de kunststof middenconsole een goede oplossing voor jou. We hebben twee modellen in ons programma.

Model 1:
Deze center console is voorzien van een slot waardoor belangrijke spullen of papieren veilig kunnen worden opgeborgen. Daarnaast is de middenconsole voorzien van aflegvlakken en bekerhouders in de deksel. Handig voor alle kleine spullen. De afmeting van de middenconsole is 50x16x38cm. Twijfel je of de middenconsole in je Fiat Talento past, meet het dan even na tussen de twee cabine stoelen.

Model 2:
Deze kan niet op slot maar wat deze middenconsole voor je Fiat Talento zo goed maakt is de vakverdeling. Er zitten 5 bakjes bij deze console. 2 bekerhouders en 3 bakjes om spullen in te leggen. Je kunt zelf bepalen hoe je de vakverdeling maakt. Daarnaast kun je de bakjes er op drie hoogtes inhangen. In deze console kun je zelfs flessen rechtop inzetten. De afmeting van deze middenconsole is 50,5x17,5x38cm. Twijfel je of de middenconsole in je Fiat Talento past, meet het dan even na tussen de twee cabine stoelen.

Extra opbergruimte Fiat Talento monteren

Het monteren van een middenconsole is eenvoudig. Let echter wel op de eventuele bedrading in de vloer van je Fiat Talento.

Liever de montage uitbesteden aan ons? Geen probleem, onze monteurs staan voor je klaar. Maak een montageafspraak.


Dit product past bij de volgende voertuigen:

Talento 2016 - 2020
  L1H1L1H2L2H1L2H2
AWielbasis (mm)3098309834983498
BLengte overhang (mm)968968968968
CTotale lengte (mm)4999499953995399
DLengte laadruim (mm)2207220726072607
EBreedte laadruim (mm)1662166216621662
FBreedte tussen wielkasten (mm)1268126812681268
GHoogte laadruimte (mm)1387189813871898
HVoertuig hoogte (mm)1971249319712493