Sidebars RVS Zwart Ford Transit 2014-2024 (RWD / 4X4)

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/3413/image_1920?unique=00e96ed InStock

EAN:

€ 577,17 excl. BTW
€ 698,38 incl. BTW 577.17 EUR € 577,17 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Aandrijving: RWD en 4X4
Materiaal: RVS
Kleur: Zwart
Certificaat: ABE
Uitvoering: Gebogen
  • Merk
  • Model
  • Aandrijving
  • Materiaal
  • Kleur
  • Lengte voertuig
  • Certificaat
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

LET OP!: Deze sidebars passen niet op een uitvoering met automaatbak.

Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2014 2024

Wil je zwarte sidebars voor jouw Ford Transit 2T?

Wil je jouw Ford Transit 2T voorzien van stijlvolle én sterke bescherming? Onze zwart gecoate RVS sidebars bieden niet alleen een robuuste uitstraling, maar beschermen ook de dorpels van je bedrijfswagen bij een lichte aanrijding. Zo blijft jouw Ford Transit 2T in topconditie en behoudt deze zijn professionele look. Op zoek naar de beste kwaliteit en een perfecte pasvorm? Dan ben je bij Orion Automotive aan het juiste adres.

RVS zwarte sidebars – kwaliteit en design in één

De zwarte RVS sidebars voor de Ford Transit 2T zijn vervaardigd uit hoogwaardig 304 roestvast staal en afgewerkt met een duurzame zijdeglans zwarte coating. Wat onze sidebars onderscheidt van de concurrentie, is de combinatie van stevigheid, TÜV/ABE-keurmerk en perfecte afwerking. Dankzij de wanddikte van 2 mm zijn onze sidebars maar liefst 72,27% sterker dan de gebruikelijke 1,5 mm varianten op de markt, dit is getest en bevestigd op de proefbank. De gebogen en dichtgelaste uiteinden zorgen bovendien voor een strakke, hoogwaardige afwerking die perfect past bij jouw Ford Transit 2T.

Waarom kiezen voor onze zwarte RVS sidebars?

  • Speciaal ontworpen voor jouw Ford Transit 2T – gegarandeerde pasvorm.
  • Biedt optimale bescherming voor de dorpels en carrosserie.
  • Voorkomt hoge reparatiekosten en onnodige stilstand.
  • Verstelbare montage dankzij sleufgaten – bepaal zelf de ideale positie.
  • Gemaakt van 2 mm dik 304 RVS – extra sterk en duurzaam.
  • Voorzien van het officiële Duitse TÜV/ABE-kwaliteitskeurmerk.
  • Afgewerkt met een krasbestendige, hoogwaardige zijdeglans zwarte coating.
  • Eenvoudige montage op de originele montagepunten van jouw Ford Transit 2T.

Montage van zwarte sidebars

De montage van onze zwarte RVS sidebars is eenvoudig en snel. Je bevestigt ze rechtstreeks op de originele montagepunten van de Ford Transit 2T, zonder te hoeven boren. Elke set wordt compleet geleverd met montagemateriaal en een duidelijke handleiding.

Heb je nog vragen over de montage of wil je dat wij het voor je uitvoeren? Neem gerust contact met ons op. Onze monteurs installeren de sidebars professioneel en tegen een scherp tarief. Zo weet je zeker dat jouw Ford Transit 2T er niet alleen beter uitziet, maar ook beter beschermd is.

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2014 - 2024
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht