Zonneklep Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/538/image_1920?unique=2fb7ba4 InStock

EAN: 6097248429414

€ 373,26 excl. BTW
€ 451,64 incl. BTW 373.26 EUR € 373,26 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Materiaal: Kunststof
Kleur: Smoke
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie

  • De snelheidslimiet voor het voertuig met de zonneklep gemonteerd is 130KM/u. Als u langdurig sneller dan 130 km/u rijdt, kan de visor afbreken!
  • Montage van een zonneklep kan de werking van een (in de voorruit geplaatste) regen- en/of lichtsensor beïnvloeden.
Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Zonneklep Mercedes Sprinter

Een laagstaande zon kan fel schijnen waardoor het zicht op de weg verslechtert. Een zonneklep houdt de felle zon buiten de cabine zodat je niet verblind wordt. Zo rijd je een stuk veiliger en zelfverzekerder rond. De zonneklep geeft jouw Mercedes Sprinter een stoere uitstraling. Een mooie combinatie van stijl en functionaliteit!

Mercedes Sprinter zonneklep van kwaliteit

Onze zonnekleppen zijn vervaardigd uit acrylaat. Hij is doorzichtig en heeft een smoke kleur (anthraciet). De zonneklep houdt hiermee de zon tegen maar blokkeert je zicht niet. De vorm van de zonneklep is ontwikkeld om windgeruis tegen te gaan. Hij bolt met de voorruit mee en volgt hierdoor de belijning van je Mercedes Sprinter. Het acrylaat is eenvoudig schoon te maken met een glasreiniger.

Voordelen van de Mercedes Sprinter zonneklep

  • Perfect passend voor de Mercedes Sprinter.
  • Houdt de felle zon buiten de cabine.
  • Doorzichtig voor beter zicht.
  • Uniek design.
  • Voorkomt windgeruis.

Aandachtspunten

  • Zonneklep kan breken bij langdurig harder rijden dan 130 km/u.
  • Bij montage moet er geboord worden in de Mercedes Sprinter.

Zonneklep bus monteren

De zonneklep wordt op de voorruitstijl van de Mercedes Sprinter gemonteerd. Omdat het voor montage noodzakelijk is om te boren, is het belangrijk om voor montage de montagepunten goed uit te meten. De bijgeleverde handleiding geeft stap voor stap uitleg over de montage.

Besteed je de montage liever uit aan onze professionals? Geen probleem, maak een montage afspraak. Onze monteurs in Veghel staan voor je klaar.


Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825