Bullbar Iveco Daily 2014-2019

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/3340/image_1920?unique=86bf964 InStock

EAN:

€ 581,83 excl. BTW
€ 704,01 incl. BTW 581.83 EUR € 581,83 excl. BTW
€ 449,30
Not Available For Sale
Merk: Iveco
Model: Daily
Materiaal: RVS
Certificaat: EC gekeurd
Uitvoering: Ø 63mm met dwarsplaat
  • Merk
  • Model
  • Materiaal
  • Kleur
  • Certificaat
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Notitie

  • EU/EC gekeurde pushbars zijn verplicht binnen de EU voor alle auto's die vanaf 1 Januari 2009 op kenteken zijn gezet;
  • Geef bij bestelling aan of u wel of geen parkeersensoren heeft.
Merk Type Vanaf Tot
Daily 2014 - 2024
  L1H1L2H1L2H2
AWielbasis (mm)300035203520
BLengte overhang (mm)114111411141
CTotale lengte (mm)508056005600
DLengte laadruim (mm)261031303130
EBreedte laadruim (mm)180018001800
FBreedte tussen wielkasten (mm)131713171317
GHoogte laadruimte (mm)154515451900
HVoertuig hoogte (mm)200020002580
 
  L3H2L3H3L4H2
AWielbasis (mm)352035204100
BLengte overhang (mm)152015202126
CTotale lengte (mm)600060007170
DLengte laadruim (mm)354035404680
EBreedte laadruim (mm)180018001800
FBreedte tussen wielkasten (mm)131713171317
GHoogte laadruimte (mm)190021001900
HVoertuig hoogte (mm)258027802580
 
  L4H3L5H2L5H3
AWielbasis (mm)410041004100
BLengte overhang (mm)212624992499
CTotale lengte (mm)717075407540
DLengte laadruim (mm)468051255125
EBreedte laadruim (mm)180018001800
FBreedte tussen wielkasten (mm)131713171317
GHoogte laadruimte (mm)210019002100
HVoertuig hoogte (mm)278025802780