Spoilerpakket PACK-SP Peugeot Expert 2024+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/7097/image_1920?unique=03a30d9 InStock

EAN:

€ 670,28 excl. BTW
€ 811,04 incl. BTW 670.28 EUR € 670,28 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Peugeot
Model: Expert
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Kleur
  • Uitvoering
  • Uitvoering 2

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Peugeot Expert 2024

PACK-SP

Bestaande uit:

  • Voorspoiler kunststof zwart
  • Achterspoiler polyurethaan zwart (achterdeuren of achterklep / standaard of sport)

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Expert 2024 - Heden
  L1L2L3
AWielbasis (mm)292532753275
BLengte overhang (mm)8038031153
CTotale lengte (mm)460649565308
DLengte laadruim (mm)216225122862
EBreedte laadruim (mm)162816281628
FBreedte tussen wielkasten (mm)125812581258
GHoogte laadruimte (mm)139713971397
HVoertuig hoogte (mm)190519301935