Spoilerpakket PACK-SP Toyota Proace 2024+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/7099/image_1920?unique=43ad406 InStock

EAN:

€ 670,28 excl. BTW
€ 811,04 incl. BTW 670.28 EUR € 670,28 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Toyota
Model: Proace
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Kleur
  • Uitvoering
  • Uitvoering 2

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Toyota Proace 2024

PACK-SP

Bestaande uit:

  • Voorspoiler kunststof zwart
  • Achterspoiler polyurethaan zwart (achterdeuren of achterklep / standaard of sport)

Dit product past bij de volgende voertuigen:

ProAce 2024 - Heden
   L1 L2 L3
AWielbasis (mm) 292532753275
BLengte overhang (mm) 8038031153
CTotale lengte (mm) 460649565308
DLengte laadruim (mm) 216225122862
EBreedte laadruim (mm) 162816281628
FBreedte tussen wielkasten (mm) 125812581258
GHoogte laadruimte (mm) 139713971397
HVoertuig hoogte (mm) 190519301935