Treeplanken NS Zwart Ford Transit 2014+ RWD

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/3996/image_1920?unique=0468f5a InStock

EAN:

€ 506,63 excl. BTW
€ 613,02 incl. BTW 506.63 EUR € 506,63 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Ford
Model: Transit 2T
Aandrijving: RWD en 4X4
Materiaal: Aluminium
Kleur: Zwart
Uitvoering: 14cm breed, grof
  • Merk
  • Model
  • Aandrijving
  • Materiaal
  • Kleur
  • Lengte voertuig
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

LET OP!: Deze treeplanken passen niet op een uitvoering met automaatbak.

Merk Type Vanaf Tot
Ford Transit 2T 2014 2024

Met een treeplank stap je in met stijl

Ben je op zoek naar treeplanken voor je Ford Transit 2T? Dan slaag je zeker bij Orion Automotive! Treeplanken bieden een extra opstap aan de zijkant van de bedrijfswagen waardoor het instappen een stuk gemakkelijker is. Naast de functionele toevoeging zijn ze ook mooi in design voor extra body aan de bestelwagen.

Zwarte treeplanken

Treeplanken voor de Ford Transit 2T zijn in diverse aluminium kleurige of zwarte modellen leverbaar. Ze zijn echter allemaal vervaardigd uit aluminium. Het aluminium profiel zorgt ervoor dat de treeplank de dorpel van de bedrijfswagen beschermt. Kunststof strips of noppen bieden grip op de treeplank om uitglijden te voorkomen. Bij de ontwikkeling van elke treeplank letten we op stevigheid, functionaliteit, eenvoudige montage en design. Het is niet voor niets dat de meeste treeplanken TUV/ABE gekeurd zijn!

De voordelen van onze treeplanken op een rij

  • Speciaal ontworpen voor jouw Ford Transit 2T.
  • Perfecte pasvorm.
  • Bieden een stevige opstap.
  • Beschermt de carrosserie van je Ford Transit 2T.
  • Diverse modellen.
  • Bijna alle treeplanken zijn voorzien van het Duitse TÜV/ABE kwaliteitskeurmerk. Een hoger standaard is er niet.
  • De beste kwaliteit zwarte coating bij zwarte treeplanken.
  • Montage aan de originele montagepunten van je Ford Transit 2T.

Treeplanken montage

Treeplanken worden op originele montagepunten onder de Ford Transit 2T gemonteerd. Uiteraard leveren wij de benodigde montagematerialen mee, inclusief een duidelijke handleiding. Treeplanken monteer je in ongeveer 1-1,5 uur onder de bedrijfswagen.

Besteed je de montage liever uit aan onze monteurs? Maak dan een afspraak en wij monteren ze in Veghel voor je.


Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Ford Transit 2014 - 2024
  L2H2 FWDL2H2 RWDAWDL2H3 FWDL2H3 RWDAWD
AWielbasis (mm)3300330033003300
BLengte overhang (mm)1208120812081208
CTotale lengte (mm)5531553155315531
DLengte laadruim (mm)3044304430443044
EBreedte laadruim (mm)1784178417841784
FBreedte tussen wielkasten (mm)1392139213921392
GHoogte laadruimte (mm)1886178621252025
HVoertuig hoogte (mm)2490254227812781
 
  L3H2 FWDL3H2 RWDAWDL3H3 FWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120812081208 
CTotale lengte (mm)598159815981 
DLengte laadruim (mm)349434943494 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921392 
GHoogte laadruimte (mm)188617862125 
HVoertuig hoogte (mm)254125432780 
 
  L3H3 RWDAWDL4H3 SRW RWDAWDL4H3 DRW RWDAWD 
AWielbasis (mm)375037503750 
BLengte overhang (mm)120819311931 
CTotale lengte (mm)598167046704 
DLengte laadruim (mm)349442174217 
EBreedte laadruim (mm)178417841784 
FBreedte tussen wielkasten (mm)139213921154 
GHoogte laadruimte (mm)202520252025 
HVoertuig hoogte (mm)278227902790 

FWD = Voorwielaandrijving | RWD = Achterwielaandrijving | AWD = Alle wielen | SRW = Enkellucht | DRW = Dubbellucht