Treeplanken SB Zwart Mercedes Sprinter 2018+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/3859/image_1920?unique=d9c0060 InStock

EAN:

€ 494,97 excl. BTW
€ 598,91 incl. BTW 494.97 EUR € 494,97 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Mercedes
Model: Sprinter
Aandrijving: RWD en 4X4
Materiaal: Aluminium
Kleur: Zwart
Certificaat: ABE
Uitvoering: 12cm breed
  • Merk
  • Model
  • Aandrijving
  • Materiaal
  • Kleur
  • Lengte voertuig
  • Certificaat
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Mercedes Sprinter 2018

Met een treeplank stap je in met stijl

Ben je op zoek naar treeplanken voor je Mercedes Sprinter? Dan slaag je zeker bij Orion Automotive! We bieden diverse aluminium of zwarte treeplanken aan waardoor er altijd een aansluit bij jouw wensen en smaak. Treeplanken bieden een extra opstap aan de zijkant van de bedrijfswagen waardoor het instappen een stuk gemakkelijker is. Naast de functionele toevoeging zijn ze ook mooi in design voor extra body aan de bestelwagen.

Aluminium of zwarte treeplanken

Treeplanken voor de Mercedes Sprinter zijn in diverse aluminium kleurige of zwarte modellen leverbaar. Ze zijn echter allemaal vervaardigd uit aluminium. Het aluminium profiel zorgt ervoor dat de treeplank de dorpel van de bedrijfswagen beschermt. Kunststof strips of noppen bieden grip op de treeplank om uitglijden te voorkomen. Bij de ontwikkeling van elke treeplank letten we op stevigheid, functionaliteit, eenvoudige montage en design. Het is niet voor niets dat de meeste treeplanken TUV/ABE gekeurd zijn!

De voordelen van onze treeplanken op een rij

  • Speciaal ontworpen voor jouw Mercedes Sprinter.
  • Perfecte pasvorm.
  • Bieden een stevige opstap.
  • Beschermt de carrosserie van je Mercedes Sprinter.
  • Diverse modellen.
  • Bijna alle treeplanken zijn voorzien van het Duitse TÜV/ABE kwaliteitskeurmerk. Een hoger standaard is er niet.
  • De beste kwaliteit zwarte coating bij zwarte treeplanken.
  • Montage aan de originele montagepunten van je Mercedes Sprinter.

Treeplanken montage

Treeplanken worden op originele montagepunten onder de Mercedes Sprinter gemonteerd. Uiteraard leveren wij de benodigde montagematerialen mee, inclusief een duidelijke handleiding. Treeplanken monteer je in ongeveer 1-1,5 uur onder de bedrijfswagen.

Besteed je de montage liever uit aan onze monteurs? Maak dan een afspraak en wij monteren ze in Veghel voor je.


Op zoek naar de montage handleiding? Klik hier!

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Sprinter 2018 - Heden
   L1H1 FWD L1H2 FWD L2H1 FWD L2H2 FWD L2H1 RWD DL
AWielbasis (mm) 32593259392439243665
BLengte overhang (mm) 9969969969961246
CTotale lengte (mm) 52675267593259325932
DLengte laadruim (mm) 26072607327232723272
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 14121412141214121350
GHoogte laadruimte (mm) 17892079178920791719
HVoertuig hoogte (mm) 23562642235126382331
 
   L2H2 RWD DL L3H2 RWD DL L3H3 RWD DL L4H2 RWD DL L4H3 RWD DL
AWielbasis (mm) 36654325432543254325
BLengte overhang (mm) 12461621162120212021
CTotale lengte (mm) 59326967696773677367
DLengte laadruim (mm) 32724307430747074707
EBreedte laadruim (mm) 17871787178717871787
FBreedte tussen wielkasten (mm) 13501350135013501350
GHoogte laadruimte (mm) 20092009224320092243
HVoertuig hoogte (mm) 28352616283126132825