Velgenset RUUUD Ghent 17 inch gloss black Renault Trafic 2022+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/6967/image_1920?unique=6ae7172 InStock

EAN: 6097248774750

€ 1.612,00 excl. BTW
€ 1.950,52 incl. BTW 1612.0 EUR € 1.612,00 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Renault
Model: Trafic
Bandenmerk: Maxxis
Seizoen: All-season
Materiaal: Aluminium
Kleur: Zwart
Uitvoering: Road
  • Merk
  • Model
  • Bandenmerk
  • Seizoen
  • Materiaal
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Renault Trafic 2022

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Trafic 2022 - Heden
  L1H1L1H2L2H1L2H2
AWielbasis (mm)3098309834983498
BLengte overhang (mm)968968968968
CTotale lengte (mm)5080508054805480
DLengte laadruim (mm)2537253729372937
EBreedte laadruim (mm)1662166216621662
FBreedte tussen wielkasten (mm)1268126812681268
GHoogte laadruimte (mm)1387189813871898
HVoertuig hoogte (mm)1971249319712493