Spoilerpakket PACK-SP Renault Trafic 2022+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/7100/image_1920?unique=2c65a9f InStock

EAN:

€ 579,37 excl. BTW
€ 701,04 incl. BTW 579.37 EUR € 579,37 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Model: Trafic
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Renault Trafic 2022

PACK-SP

Bestaande uit:

  • Voorspoiler kunststof zwart
  • Achterspoiler polyurethaan zwart (achterdeuren of achterklep)

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Trafic 2022 - Heden
  L1H1L1H2L2H1L2H2
AWielbasis (mm)3098309834983498
BLengte overhang (mm)968968968968
CTotale lengte (mm)5080508054805480
DLengte laadruim (mm)2537253729372937
EBreedte laadruim (mm)1662166216621662
FBreedte tussen wielkasten (mm)1268126812681268
GHoogte laadruimte (mm)1387189813871898
HVoertuig hoogte (mm)1971249319712493