Spoilerpakket PACK-SP Renault Trafic E-Tech 2024+

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/7101/image_1920?unique=2c65a9f InStock

EAN:

€ 579,37 excl. BTW
€ 701,04 incl. BTW 579.37 EUR € 579,37 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Renault
Model: Trafic E-Tech
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Renault Trafic E-Tech 2024

PACK-SP

Bestaande uit:

  • Voorspoiler kunststof zwart
  • Achterspoiler polyurethaan zwart (achterdeuren of achterklep)

Dit product past bij de volgende voertuigen:

Trafic E-Tech 2024 - Heden
  L1H1L2H1L2H2
AWielbasis (mm)309834983498
BLengte overhang (mm)968968968
CTotale lengte (mm)508054805480
DLengte laadruim (mm)253729372937
EBreedte laadruim (mm)166216621662
FBreedte tussen wielkasten (mm)126812681268
GHoogte laadruimte (mm)138713871898
HVoertuig hoogte (mm)197119712493