Spoilerpakket PACK-SP Volkswagen T6.1 2019-2024

https://www.orionautomotive.com/web/image/product.template/7104/image_1920?unique=16954d1 InStock

EAN:

€ 552,94 excl. BTW
€ 669,06 incl. BTW 552.94 EUR € 552,94 excl. BTW
€ 0,00
Not Available For Sale
Merk: Volkswagen
Model: T6.1
Kleur: Zwart
  • Merk
  • Model
  • Kleur
  • Uitvoering

Deze combinatie bestaat niet.

Merk Type Vanaf Tot
Volkswagen T6.1 2019 2024

PACK-SP

Bestaande uit:

  • Voorspoiler kunststof zwart
  • Achterspoiler polyurethaan zwart (achterdeuren of achterklep)

Dit product past bij de volgende voertuigen:

T6.1 Transporter 2019 - 2024
  L1H1L2H1L2H2
AWielbasis (mm)300034003400
BLengte overhang (mm)993993993
CTotale lengte (mm)490453045304
DLengte laadruim (mm)257228722872
EBreedte laadruim (mm)170017001700
FBreedte tussen wielkasten (mm)124412441244
GHoogte laadruimte (mm)141014101940
HVoertuig hoogte (mm)199019902477